Parafia Świętej Jadwigi Śląskiej w Starym Strączu

środa - 1 VI

18:00 - za zmarłych z rodziny Węclewskich, Mazurów i Michałowskich

czwartek - 2 VI 

18:00 - za zmarłego Henryka Sitkowskiego (od uczestników Mszy pogrzebowej)

piątek - 3 VI - I Piątek miesiąca

18:00 - za zmarłych: Rozalię, Franciszka i Bronisława Kociurubów oraz Ewę i Stanisława Muszkietów

sobota - 4 VI - dzień spowiedzi przed I Komunią świętą

16:00 - spowiedź przed I Komunią dla dzieci i rodzin

18:00 Krzydłowiczki - intencja wolna

niedziela - 5 VI - uroczystość Zesłania Ducha Świętego - Dzień I Komunii

 8:00 Stare Strącze - w 14. rocznicę ślubu Moniki i Albina Skorupińskich oraz w 40. rocznicę ślubu Grażyny i Michała Stępniaków

10:00 Stare Strącze - uroczystość I Komunii świętej

poniedziałek - 6 VI - uroczystość NMP Matki Kościoła

18:00 - za zmarłą Zofię Paluszczak (od uczestników Mszy pogrzebowej)

wtorek - 7 VI

18:00 - za zmarłych: Bronisławę, Józefa, Stanisława, Marię i Ignacego z rodziny Małeckich

środa - 8 VI

18:00 - za zmarłych: Antoninę, Antoniego oraz z rodzin Kaczorów, Bajonów i Jarmoluków

czwartek - 9 VI - święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

18:00 - o wszystkie potrzebne łaski dla Kacpra z okazji 10. rocznicy urodzin

piątek - 10 VI

18:00 - za zmarłych: Bogumiłę i Romana Płaczków oraz Józefa Kaczora

sobota - 11 VI

18:00 Stare Strącze - za zmarłego Edwarda Chudaka w 2. rocznicę śmierci

niedziela - 12 VI - uroczystość Najświętszej Trójcy

 8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Franciszka i Helenę Luberów
 9:30 Krzydłowiczki - za zmarłych: Stefanię Czech oraz wszystkich z rodziny Czechów i Miszczuków
11:00 Stare Strącze - za zmarłą Weronikę Zielińską w 4. rocznicę śmierci

wtorek - 14 VI

18:00 - za zmarłych: Mariana (w 4. rocznicę śmierci) oraz Danutę, Konstancję, Józefa i Zygmunta Wojtkowiaków

środa - 15 VI

18:00 - za zmarłych: Marię, Stanisława i Andrzeja Jurewiczów, Marię i Stanisława Pałaszów, Danutę Gawłowską, Annę Drgas oraz wszystkich z tych rodzin

czwartek - 16 VI - Boże Ciało

8:00 Stare Strącze - w 8. rocznicę urodzin Jagny

piątek - 17 VI

18:00 - za zmarłych: Wiktorię (w 26. rocznicę śmierci) i Michała Nowaków

sobota - 18 VI

18:00 Stare Strącze - za zmarłych: Józefa, Domicelę, Stanisława i Zbigniewa z rodziny Szatkowskich

niedziela - 19 VI - 12 niedziela zwykła

 8:00 Stare Strącze - za zmarłą Danutę Grycaj (imieninowa)
10:00 Stare Strącze - za zmarłych: Zefiryna (w 12. rocznicę śmierci), Jadwigę i Stanisława Kaczorów, Celinę i Kazimierza Małyszków oraz Mariannę i Stanisława Rogów
13:00 Przylesie - za zmarłych: Emilię, Jana, Stefanię, Józefa, Władysława, Marię i Roberta Wiejackich, Marię, Ludwika i Barbarę Kasperskich, Pelagię, Józefa, Jana i Jerzego Józefowskich, Walentynę i Michała Zająców, Annę Wochnik, Kazimierę i Stanisława Gawlików oraz Barbarę i Eugeniusza Ostrowskich

wtorek - 21 VI

18:00 - za zmarłą Danutę Grycaj (imieninowa)

środa - 22 VI

18:00 - za zmarłych Stanisława, Helenę i Mieczysława Stycharzów

czwartek - 23 VI - uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela - zakończenie oktawy Bożego Ciała

18:00 - za zmarłych: Janinę, Kazimierza i Bogdana Hartmanów

piątek - 24 VI - uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

8:15 - zakończenie roku szkolnego 2021/2022

sobota - 25 VI

18:00 Stare Strącze - w 15. rocznicę ślubu Magdaleny i Hanryka Walkowiaków

niedziela - 26 VI - 13 niedziela zwykła

 8:00 Stare Strącze - za zmarłych: Ludwika Szymańskiego i Józefa Ślęzaka (z okazji Dnia Ojca)
 9:30 Krzydłowiczki - intencja wolna
11:00 Stare Strącze - za zmarłych: Jana, Macieja, Marka, Stanisława, Otolię i Edwarda Pawłowskich

wtorek - 28 VI

18:00 - za zmarłych: Karola i Genowefę Maliszewskich oraz Zofię i Bogusława Ciesielskich

środa - 29 VI - uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

18:00 - za zmarłych: Anielę, Piotra, Władysława i Jerzego Sobolewskich

czwartek - 30 VI

18:00 - za zmarłych: Paulinę, Michała, Stanisława i Michała Grybosiów (od Emilii z rodziną)