Parafia Świętej Jadwigi Śląskiej w Starym Strączu

wtorek – 1 VI

18:00 – za zmarłego Tomasza Cichockiego w 5. rocznicę śmierci

środa – 2 VI

18:00 – dziękczynna w 70. rocznicę urodzin

czwartek – 3 VI – Boże Ciało

8:00 Stare Strącze – za zmarłych: Marię, Stanisława i Andrzeja Jurewiczów;  wszystkich z rodziny Jurewiczów i Malinowskich; Marię, Stanisława, Danutę i Witolda Pałaszów; Anulę Drgas; wszystkich z rodziny Woźnych i Pałaszów oraz Aleksandra Pietrowicza 

piątek – 4 VI – I Piątek miesiąca

18:00 – o powrót do zdrowia Małgorzaty Chudak

sobota – 5 VI

18:00 Stare Strącze – za zmarłych: Rozalię, Franciszka i Bronisława Kociurubów oraz Ewę i Stanisława Muszkietów

niedziela – 6 VI – 10 niedziela zwykła

 8:00 Stare Strącze – dziękczynna w 13. rocznicę ślubu Moniki i Albina
 
11:00 Stare Strącze – za zmarłych: Jana (w rocznicę śmierci), Romana oraz Stefanię

wtorek – 8 VI

18:00 – za zmarłych: Bronisławę, Józefa, Stanisława, Marię i Ignacego z rodziny Małeckich (od córek)

środa – 9 VI

18:00 – za zmarłych: Wiktorię (w 25. rocznicę śmierci) i Michała Nowaków

czwartek – 10 VI – zakończenie oktawy Bożego Ciała – poświęcenie wianków

18:00 – za zmarłych: Bogumiłę i Romana Płaczek oraz Józefa Kaczora

piątek – 11 VI – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

18:00 – za zmarłego Edwarda Chudaka w 1. rocznicę śmierci

sobota – 12 VI

18:00 Stare Strącze – za zmarłą Weronikę Zielińską w 3. rocznicę śmierci

niedziela – 13 VI – 11 niedziela zwykła

 8:00 Stare Strącze – dziękczynna w 7. rocznicę urodzin Jagny
 
11:00 Stare Strącze – za zmarłych: Antoninę, Antoniego oraz z rodzin Kaczorów, Bajonów i Jarmoluków

wtorek – 15 VI

18:00 – za zmarłą Danutę Grycaj (imieninowa)

środa – 16 VI

18:00 – za zmarłych: Józefę, Jana i Stanisława Tabaków oraz Zygmunta Adamczewskiego

czwartek – 17 VI

18:00 – za zmarłego Edwarda Pawłowskiego (od kuzynów Barbary, Stanisława i rodziny Jakóbczaków)

piątek – 18 VI

18:00 – za zmarłych: Stanisława, Teresę i Ryszarda Białasów, Zbigniewa Telusa oraz wszystkich z rodziny Białasów i Kowalczyków

sobota – 19 VI

18:00 Stare Strącze – za zmarłych: Józefa, Domicelę, Stanisława i Zbigniewa z rodziny Szatkowskich

niedziela – 20 VI – 12 niedziela zwykła

 8:00 Stare Strącze – za zmarłych: Mariana (w 3. rocznicę śmierci) oraz Danutę, Konstancję, Józefa i Zygmunta Wojtkowiaków (od dzieci z rodzinami)
10:00 Stare Strącze – za zmarłych: Antoniego Kiersnowskiego, Aleksandrę Węgrzyn, Hieronima Stefaniaka oraz z rodziny Kiersnowskich i Orłowskich
13:00 Przylesie – za zmarłych: Emilię, Jana, Stefanię, Józefa, Władysława i Roberta Wiejackich, Marię, Ludwika i Barbarę Kasperskich, Pelagię, Józefa, Jana i Jerzego Józefowskich, Walentynę i Michała Zająców, Annę Wochnik oraz Kazimierę i Stanisława Gawlików

wtorek – 22 VI

18:00 – za zmarłych: Stanisława (w rocznicę śmierci) oraz Helenę i Mieczysława Stycharzów

środa – 23 VI

18:00 – w 9. rocznicę urodzin Kacpra

czwartek – 24 VI – Narodzenie świętego Jana Chrzciciela

18:00 – za zmarłych: Janinę i Kazimierza Hartmanów

piątek – 25 VI

8:15 – zakończenie roku szkolnego 2020/2021

sobota – 26 VI

18:00 Stare Strącze – za zmarłych: Janinę, Pawła i Stanisława Tłumaków,  Annę Walenciak oraz Albinę, Michała i Bronisława Sulikowskich

niedziela – 27 VI – 13 niedziela zwykła

 8:00 Stare Strącze – za zmarłeych: Ludwika Szymańskiego i Józefa Ślęzaka (z okazji Dnia Ojca)
 9:30 Krzydłowiczki – za zmarłych: Marcina Woźniaka i Karolinę Goldstein (w 14. rocznicę śmierci) oraz Fabiana Papierza z prośbą o Miłosierdzie Boże
11:00 Stare Strącze – za zmarłych: Mariannę Kajdas (w 7. rocznicę śmierci) oraz z rodzin Kajdasów i Kulczykowskich

wtorek – 29 VI – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

18:00 – za zmarłych: Piotra, Anielę, Jerzego i Władysława Sobolewskich

środa – 30 VI

18:00 – za zmarłych: Karola i Genowefę Maliszewskich oraz Bogusława i Zofię Ciesielskich